• Telefon : +90 850 308 8771
  • Adres : Celal Bayar Üniversitesi Teknokent Türkiye

att green hakkında

Yeşilin her tonu için çalışmaya devam ediyoruz

Küresel anlamda geri dönüşüm değer zincirinin en güçlü bileşenlerinden biri olma misyonuyla başladığımız yolculuğumuzda, Kompostlama, Atık geri dönüşümü, Süzrdürülebilir enerji alanlarında uzun yıllar kazandığımız tecrübe ve deneyimi aktarıyoruz.


Çalışmalarını yürüttüğümüz tüm tesisleri otomasyon teknolojisine uyarlıyoruz. Otomasyon alanında kazandığımız 20 yılı aşkın tecrübe ile teknolojiyi en doğru şekilde kullanmayı bunu kolay hale getiriyor.


Kompostlama alanlarında danışmanlığını aldığımız uzmanlar 25 yılı geçen tecrübeleri ile sistemin eksiksiz ve tereddütsüz şekilde inşa edilmesine yardımcı olurlar.


Çalıştığımız tüm alanlarda partner ve danışmanlarımız. ATT GREEN arge ve üretim tecrübesi tüm bu kadro ve organizasyonu anahtar teslim proje yönetimi ile bitirir.

about-greenforet-img

ÇÖZÜMLERİMİZ

Anahtar teslim çözümlerimiz, yaratıcı ve güvenilir otomasyon konfigürasyonlarını çok yönlü ürün gruplama süreci ile birleştirir. Kararlı çözümlerimiz 7 gün 24 saat çalışacak şekilde tasarlanır ve üretilir.

KOMPOST

Plastik olamayan atıkların doğayı yok etmesini önleyecek ve doğaya geri kazandıracak tarımsal gübre üretimi

Devamı

GERİ DÖNÜŞÜM

Geleneksel yöntemlerle atıkların bertaraf edilmesi yerine, yenilikçi yöntemlerle yeniden kullanılabilir hale getirilmesi

Devamı

SÜRDÜRÜBİLİR ENERJİ

Enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla alternatif yollara gidilmekte ve sürdürebilir enerji kaynaklarını kullanmak gerekmektedir

Devamı